Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Келихи не тільки для вина

01-07-2019
Келихи не тільки для вина

Фасад італійського ресторану Tre Bicchieri виготовлено у буквальному сенсі із 950 скляних келихів, скріплених між собою.

На замовлення закладу, паризька компанія з архітектури розкоші Carbondale, що відповідає за облаштування виставкових залів таких люксових брендів Європи та Азії, як BMW, Louis Vuitton та Longchamp, доручила майстрам із Мурано, створити келихи трьох типів для виготовлення ексклюзивної стіни закладу.

Концепція скляної стіни

Метою ресторану було відобразити особистості трьох його власників: шеф-кухаря, сомельє та  метрдотеля, а келихи при цьому мали слугували іміджевим елементом. На основі фотографій рестораторів, венеціанські склодуви створили келихи, які  повністю повторюють профілі трьох його засновників.

Для власників ресторану було важливо, щоб фасад із келихів не закривав вид на заклад ззовні, але зберігав при цьому розмиту вуаль , щоб відвідувачі відчували себе досить затишно.

Завдяки розташуванню і щільності візерунку на скляній стіні, було знайдено правильний баланс між прозорістю та непрозорістю. Найважливіший фактор регулювання ступеня видимості регулюється світлодіодним освітленням, вбудованим в фасадну раму. Інтенсивність світлодіодного освітлення адаптується та регулюється за допомогою датчиків світла відповідно до зміни природного  світла.

Процес установки

На світлинах стіна із скляних келихів виглядає надзвичайно крихкою,але насправді це просто видимість.

Оскільки усі келихи видуті вручну, кожен має свої відмінності. Після виготовлення келихів у Венеції,  бразильський фахівець по склу, ретельно склеїв кожен келих ультрафіолетовим клеєм. Потім колони із келихів помістили на полиці із надчистого скла, що розташовані в герметичному просторі між двома шарами фасадного скла. Це скоріше художня інсталяція, ніж типовий будівельний проект.

Джерело: The Architect's Newspaper