Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Лідери світової скляної промисловості зустрілися у Венеції

05-08-2019
Лідери світової скляної промисловості зустрілися у Венеції

3-тя Міжнародна конвенція асоціацій скловиробників відбулася 10-11 липня 2019 р. у Венеції за підтримки ITA (Італійське торгове агентство) і "Vitrum".

До складу 3-й Міжнародної конвенції скляних асоціацій увійшли 17 асоціацій та 14 технічних журналів.

Чотири делегації вперше брали участь у діловий сесії: Achival (Чилі), Bouwend Nederland, Vakgroep Glas - GBO (Нідерланди), Китайське керамічне товариство (Китай) і Glass Society (Великобританія). Вони представили свої асоціації іншим учасникам під час першої частини сесії.

Більшу частину насиченою дводенної програми зайняли презентації асоціацій. Обговорювалися заходи, які відбулися в другій половині 2018 року та в першій половині 2019 року. Особливу увагу було приділено змінам в законодавстві, нарадам, форумам, поточній роботі, яка представляє загальний інтерес для світової скляної промисловості.

Після завершення денної сесії загальну увагу привернула майстриня Маріса Конвент. Вона  розповіла про історію та мистецтво створення і нанизування скляних намистин, типових для Мурано та Венеції.

Під час своєї презентації пані Конвент поглибилася в унікальні художньо-культурні аспекти, якими захоплюються у всьому світі, але які зникають через маленьку кількість майстрів-стрингерів, здатних продовжувати унікальні традиції.

Також пані Конвент повідомила про пропозицію, представленому ЮНЕСКО, призначити мистецтво нанизування і виготовлення скляних кульок - нематеріальною культурною спадщиною людства.

У другій половині дня учасники розбилися на три групи і вирушили відкривати для себе чудеса Венеції: Великий канал, секрети гондол і майстерню художнього скла Массіміліано Скьявоне.

«Щорічна конвенція знову зарекомендувала себе як ключова подія для світової скляної промисловості», - заявив Діно Зандонелла Некк, президент «Vitrum» і голова робочих сесій.

«Асоціації можуть обмінюватися думками в унікальній професійній атмосфері, яка сприяє зростанню і розвитку. Індивідуальні тематичні дослідження є безцінним активом з точки зору ідей і потенціалу розвитку: від виробництва до історичних, культурних і мистецьких досліджень і приносять користь усім світовим скляним делегаціям.

Наступна зустріч повинна відбутися під час «Vitrum 2019» (з 1 по 4 жовтня), виставка, яка стала справжнім «Будинком асоціацій», в першу чергу завдяки видатному партнерству з ITA (Італійське торгове агентство).

Я  впевнений, що обмін ідеями і розвиток обговорюваних проектів триватимуть протягом декількох місяців, від сьогодні і до «Vitrum 2019», завдяки цифровим платформам, веб-сайтам і соціальним мережам, які є у розпорядженні співтовариства», - продовжив Зандонелла Некк.

Джерело: Community of glass associations