Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Група Ветропак виступила спонсором фестивалю виноробів Fête des Vignerons

12-08-2019
Група Ветропак виступила спонсором фестивалю виноробів Fête des Vignerons

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щойно закінчився фестиваль виноробів Fête des Vignerons, який проходив з 18 липня по 11 серпня у містечку Веве на заході Швейцарії.

Fête des Vignerons – це унікальна подія, адже вона відбувається тільки п’ять разів на століття. Спонсором свята, котре у 2019 році сягнуло найбільших масштабів за всю свою історію, виступила Група Ветропак.

Донині Ветропак не надавав спонсорської підтримки такого масштабу.

Захід відбувся у кращих традиціях культури виноробства.

Святкове шоу було розпочате класичною винною пляшкою кантону Водуаз, яку випускає швейцарський завод Ветропак у місті Сен-Пре.

Також Ветропак  виступив спонсором пляшок для вин і мінеральної води, котрі пропонувалися  відвідувачам свята.

Слід зауважити, що у 2016 році захід було внесено до переліку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

Історія цієї надзвичайної події бере початок з 18-го століття, а культура виноробства передається з покоління до покоління.

Фестиваль Fête des Vignerons поєднує стародавні традиції із сучасною культурою виноробства, що культивуються в місцевості довкола виноградників Лаво.

До речі, з 2007 року виноградники Лаво входять до світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Місцем проведення свята стала арена, розрахована на 20000 гостей, а головна сцена склала понад 1000 квадратних метрів.

Спеціальна шоу-програма показала один рік із життя винороба. На святі також проводилися спеціальні майстер-класи для виноробів, а також зустрічі та обговорення актуальних питань виноробної галузі.

Історія свята

Колись це було скромне свято місцевих селян, що організовувалося місцевою Гільдією виноробів Fondation de la Confrérie des Vignerons de Vevey, але сьогодні воно перетворилося в унікальний тритижневий фестиваль, який об'єднав в собі елементи театру, танцю та вокального мистецтва.

Режисером заходу став знаменитий режисер і сценограф Даніеле Фінці Паска, в активі якого - розробка концепцій та художніх рішень, покладених в основу церемоній відкриття і закриття Олімпійських ігор в Сочі і Турині.

Видовищним шоу свято не обмежилося, а продовжилося на вулицях міста і в старовинних тавернах, дозволяючи гостям відчути себе в старовинній Швейцарії 17-го століття.

Організація і проведення таких історико-меморіальних заходів завжди обходяться бюджету аж ніяк не дешево. За минулі роки виріс не тільки саме свято, а й витрати на нього. У цьому році на проведення фестивалю було витрачено приблизно 100 мільйонів франків, що майже в два рази дорожче, ніж коштував попередній фестиваль 1999 році.