Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Glasstec переноситься! Виставка відбудеться, коли вирішальну роль гратиме не вірус, а матеріал - скло

04-06-2020
Glasstec переноситься! Виставка відбудеться, коли вирішальну роль гратиме не вірус, а матеріал - скло

Виставка Glasstec 2020 переноситься! Нові дати проведення: 15 - 18 червня 2021 року.

Промисловість і галузеві союзи підтримали таке рішення організаторів.

Наслідки пандемії Coronavirus Covid-19 торкнулися виставки Glasstec 2020 року, яку перенесено на червень наступного року. Проведення найбільшої в світі галузевої виставки було спочатку заплановано на період з 20 по 23 жовтня 2020 року. Уже зараз Мессе Дюссельдорф спільно з галузевими Асоціаціями працює над цифровими форматами сервісу, щоб експоненти і їх клієнти могли побачити нові «пропозиції» в цифровому форматі.

Економічна криза, що стала наслідком пандемії, істотно торкнулася і виробників машин та обладнання для скляної промисловості. Багато компаній були змушені перебудовувати свою роботу та переглядати плани, в тому числі й участь у виставках для того, щоб скоротити можливі негативні наслідки кризи. Будь-які обмеження перетину кордонів могли вплинути на кількість відвідувачів.

Виставка Glasstec є і залишається провідною галузевою подією для скляної промисловості і машинобудування, щоб не зменшувати її формат, організаторами було прийнято рішення перенести Glasstec на 2021 рік.

Egbert Wenninger Голова Організаційного Ради Glasstec: «Ми розраховуємо провести "сильний" Glasstec з широкою міжнародною присутністю, що ідеально впишеться в фазу кон'юнктурного пожвавлення ринку після кризи, пов'язаної з пандемією Corona.

Виставка Glasstec - провідна галузева виставка скляної промисловості. Вона живе завдяки серйозній міжнародній присутності і об'єднує фахівців з усього світу. Якби виставка відбувалася цьогоріч, через пандемію або з економічних причин, багато учасників відмовилося б від участі. Виставка повинна відбутися тоді, коли вирішальне значення гратиме не вірус Corona, а матеріал - скло».

Скловиробники підтримали рішення про перенесення виставки на наступний рік.

"Ми вітаємо перенесення Glasstec на 2021 рік, хочемо, щоб виставка відбулася на найвищому рівні", - сказав Michael Wolter, Президент Федерального Союзу скловиробників

Werner M. Dornscheidt, Голова Правління Мессе Дюссельдорф ГмбХ, подякував усім партнерам за підтримку в цій особливій ситуації.

 "В тісній співпраці з промисловими асоціаціями, ключовими експонентами, а також усіма партнерами, ми змогли прийти до спільного рішення про новий макимально надійний термін."- заявив пан Dornscheidt.

"Безпека і здоров'я наших відвідувачів, експонентів і співробітників для нас є найважливішим пріоритетом. Відповідні запобіжні заходи розробляються і приймаються зараз спільно з концептуальними партнерами (Союзом Німецьких Машинобудівників (VDMA), Федеральним Союзом скловиробників). На всій території виставкового комплексу Мессе Дюссельдорф, як завжди, високий рівень гігієни та гарне медичне забезпечення. Ми дуже уважно стежимо за розвитком ситуації і знаходимося в тісному контакті з органами влади. "- підкреслив пан Dornscheidt.

Актуальна інформація та новини доступні на сайті виставки www.glasstec.de