Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Виробник теплоізоляції інвестує 30 млн евро у будівництво заводу з виробництва скловати в Житомирі

17-11-2020
Виробник теплоізоляції інвестує 30 млн евро у будівництво заводу з виробництва скловати в Житомирі

Виробник теплоізоляції IZOVAT інвестує EUR 30 млн у будівництво заводу з виробництва скловати в Житомирі - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Співвласники ТОВ "ОБІО" (Житомир), що займається виробництвом базальтової теплоізоляції TM IZOVAT, інвестує 30 млн евро у будівництво нового заводу з виробництва скловати в Житомирі.

"Ми будуємо новий завод з виробництва скловати в Житомирській області. Основна причина побудувати завод з виробництва скловати - заміна імпорту, який, в основному, надходить з Росії і Білорусі. Друга причина - посилення позицій на ринку теплоізоляції України за рахунок введення другого продукту в асортиментний ряд ", - написав співвласник ТОВ" ОБІО "Сергій Ліщина на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, потужність підприємства складе 18 тис. тонн / рік, що покриє близько 70% потреби українського ринку.

"Після того, як завод почне працювати, ситуація на ринку в сегменті скловати кардинально зміниться. Ми постараємося зайняти основну частину місцевого ринку теплоізоляції, збільшимо свою частку і будемо прагнути стати абсолютним лідером", - додав Ліщина.

Він не уточнив локацію нового заводу, проте зазначив, що майданчик знаходиться поруч з заводом "Біомедскло". Об'єкт розміщений по вул.Промислова, 26 в Житомирі, неподалік від заводу "ОБІО" (вул.Промислова, 6).

"Планується створення 150 робочих місць. Оскільки технологія виробництва скловати частково схожа з технологією виробництва скла, то будемо залучати фахівців зі скляних заводів. В Україні ця індустрія досить розвинена, поруч з нашою майданчиком розташований завод" Біомедскло ". Частково також будемо залучати своїх фахівців з виробництва кам'яної вати для навчання нових працівників технології виробництва теплоізоляційних матеріалів ", - резюмував бізнесмен.

ТОВ "ОБІО" створено в 2004 році, основним видом діяльності є виробництво неметалевих мінеральних виробів.

Засновниками підприємства, згідно з даними Єдиного держреєстру, є Сергій Ліщина і Костянтин Пожидаєв (обидва - по 37%), Олег Сидорик (23,67%), Андрій Ліщина (6%).

Розмір статутного капіталу складає 49 млн грн.