British Glass попередила про негативні наслідки нульових тарифів для сектору скловиробництва
28-02-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

British Glass  - організація, що представляє інтереси скляної промисловості Великобританії, активи якої  в сумі складають 1,3 млрд фунтів стерлінгів, попередила, в результаті введення  Урядом нульових тарифів, сектор виробництва скла може зазнати непоправних втрат.
British Glass  та Альянс захисту виробників і торгівлі  (MTRA) виступили проти пропозиції Міністра зовнішньої торгівлі Ліама Фокса ввести нульові тарифи на усі товари, що ввозяться до Великобританії, та закликали до парламентського контролю та недопущення застосування нульових тарифів.

Дейв Далтон, виконавчий директор British Glass, повідомив:

«З позиції виробників це вкрай серйозне втручання, що може призвести до засилля у Великобританії товарів масового користування іноземного походження, що матимуть ринкові переваги перед товарами вітчизняного виробництва»

«У якості одностороннього кроку це також вплине на здатність Великобританії експортувати, оскільки мито для товарів  з Великобританії на зарубіжних ринках не зміниться. Подібне втручання призведе до скорочення робочих місць та зашкодить розвитку економіки в цілому»

У Великобританії на виробництві скла працюють більше 6500 чоловік напряму і ще близько 11500 чоловік зайняті у ланцюжку поставок.

British Glass та інші члени MTRA звернулися до депутатів з проханням протистояти рішенню Фокса і вимагають, щоб закон всебічно і ретельно розглядався у Парламенті, із урахуванням усіх можливих наслідків для  економіки, промисловості Великобританії і добробуту її громадян.


Пан Далтон додав: «Мета Альянсу полягає в тому, щоб разом із Урядом захистити торгову систему Великобританії, захистити промисловість після виходу Великої Британії з ЄС. Вкрай важливо, щоб виробництво продовжувало користуватися гарантіями, яке воно має зараз в рамках співпраці ЄС та  забезпечити рівні умови з імпортованими товарами".


«Поточна економічна діяльність і рішення, що приймаються компаніями у міжнародній власності, свідчить, що рівень інвестицій у британську промисловість падає через невизначеність, пов’язану із Brexit.

Підприємці прагнуть, щоб Великобританія залишалася високотехнологічною, висококваліфікованою виробничою базою, оснащеною  належним чином і здатною конкурувати на світовому ринку."



© Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1632