Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

Про Асоціацію
На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Про Асоціацію

     Асоціація Підприємств Скляної Промисловості "Скло України" створена 10 листопада 1997 року. Це громадська організація, що об'єднала українських виробників склотари, листового скла, скляного посуду, художнього скла, а також постачальників устаткування, матеріалів і послуг для скляної промисловості.

     Завданням Асоціації є постійна координація зусиль всіх об'єктів господарської діяльності пов'язаних із виробництвом скловиробів, створення сприятливого законодавчого клімату в державі та представлення інтересів своїх членів в органах державної та місцевої  влади.

     Членами АПСП «Скло України» є майже 60 українських і іноземних підприємств, що працюють в скляній галузі.

 

 

     Асоціація Підприємств Скляної Промисловості "Скло України" - це громадська організація , яка поєднує українських виробників склотари, листового скла, скляного посуду, художнього скла, а також поставників обладнення, матеріалів та послуг для скляної промисловості

     З метою постійної координації зусиль всіх об'єктів господарської діяльності, пов'язаних із виробництвом скловиробів та створенню сприятливого законодавчого клімату в державі та представлення інтересів своїх членів в органах державної та місцевої  влади 10 листопада 1997 року було зареєстровано об'єднання підприємств скляної галузі .

     Основними напрямками діяльності у відповідності до мети Асоціації є:

· Встановлення та розвиток професійних інформаційних зв’язків підприємств, діяльність яких пов’язана зі скляною промисловістю через їх участь у загальних заходах;

· Поліпшення на базі науки та техніки виробничого досвіду необхідного для розвитку вітчизняної скляної промисловості;

· Підвищення професійного рівня фахівців, організація заходів для поліпшення підготовки професійних кадрів для скляної промисловості;

· Впровадження програм – досліджень у плани робот відповідних профілюючих кафедр, направлених на вивчення та рішення проблем виробництва та технологій скляної промисловості на конкурсній основі;

· Самостійна чи спільно з іншими організаціями розробка програм і планів розвитку скляної галузі, надання своїх пропозицій до відповідних органів та участь у підготовці нормативно-правових документів;

· Надання допомоги у створенні і реалізації інвестиційних проектів.

            Асоціація була створена за ініціативою п’яти підприємств. Сьогодні це майже 60 членів асоціації, в тому числі заводи, що займаються виробництвом скловиробів, підприємства пов’язані з переробкою скла, наукові організації. Також ми тісно працюємо з Федерацією роботодавців України, налагоджено взаємодію з національною об'єднаною радою підприємств  скляної промисловості "Стеклосоюз России" та іншими.

             Зі своїми членами ми  постійно працюємо щодо надання необхідної інформації з метою здійснення моніторингу склотари, необхідного для прийняття рішення з проведення антидемпінгових розслідувань і встановлення певних квот на імпорт скловиробів. Важливим є й те, що ми  стаємо на захист скляної промисловості в цілому, а не окремих членів асоціації.

       Алеж головна проблема, якою займається АПСП – це гармонізація  українського  законодавства в  інтересах скловиробників та відповідно до вимог СОТ.  

         Також ми впровадили систему централізованої підготовки кадрів. Співпрацюємо з профільними кафедрами інститутів, допомагаємо їм випускати спеціалізовану літературу, беремо студентів на виробничу практику. За нашою ініціативою Міністерство освіти і науки затвердило відповідну навчальну програму. Створено коледж, який готує таких спеціалістів для склозаводів. Розглядається можливість відкриття майстерні, для збереження школи-майстрів Київського заводу художнього скла, колекція якого нараховує понад 4 тисячи екземплярів. Впровадились іменні стипендії для кращіх студентів вузів щодо підготовки фахівців скла.

   Галузь інтенсивно розвивається, збільшується виробництво продукції. З метою задоволення зростаючих вимог підвищення рівня сервісу й якості проводиться реконструювання існуючого виробництва та будівництво нових потужностей. Більша частина проектів інвестується як міжнародними фінансовими установами, так і вітчизняними.

     Як визнання досягнень галузі Указом Президента в Україні встановлено професійне свято – День скловиробника, яке прийнято відзначати щорічно 19 листопада; також засновано Почесну Відзнаку Президента АПСП «Скло України» «Кращому працівнику скляної галузі України».

      Для популяризації скляної галузі і для поліпшення роботи підприємств, пов'язаних зі склом, Асоціація заснувала WEB-сторінку АПСП «Скло України», разом із видавництвом «Світ Успіху» видала книгу із серії «Майстри своєї справи «Скло України» та дайджест «Скло&Світ».

 

     Асоціація дбає про майбутніх фахівців скляної галузі, саме тому для них було видано навчальний посібник для студентів, інженерно-технічних працівників і науковців, що спеціалізуються в галузі технології скла і склокристалічних виробів.

     Керівництво Асоціації також не забуває і про відпочинок, тому постійно проводяться турніри з більярду та футболу, змагання з рибної ловлі між командами підприємств-членів АПСП «Скло України».

      Асоціація постійно взаємодіє з державними органами і громадськими організаціями, включаючи Міністерство промислової політики, Федерацію Роботодавців України, Союз Промисловців і Підприємців України, а також з міжнародними організаціями, включаючи Національну Об'єднану Раду підприємств скляної промисловості «Стеклосоюз Росії» (Москва), Постійний Комітет Європейської Скляної Промисловості (Брюссель) та ін.

     АПСП «Скло України» запрошує до співпраці українські і зарубіжні підприємства, організації і фірми, зайняті в скляній галузі.

      Членом Асоціації може стати будь-яка зацікавлена організація, що зайнята в скляній галузі, визнає Статут АПСП «Скло України» і що оплачує членські внески.

 

Версія для друку