Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

У Запорізькій області з’явиться кілометр дороги зі скла

02-08-2018
У Запорізькій області з’явиться кілометр дороги зі скла

Відремонтувати проїзну частину автошляху на вулиці Металістів м. Вільнянськ вирішили за допомогою бетону із додаванням рідкого скла.

Генеральний директор ПрАТ «Запоріжсклофлюс» Микола Осіпов  погодився взяти участь у експерименті та допомогти мешканцям та місцевій владі збудувати надійних автошлях із скла та бетону, який прослужить у багато разів довше, ніж звичний асфальт, який доводилося ремонтувати майже щороку.

ПрАТ «Запоріжсклофлюс» є єдиним в Україні виробником силікату натрію, з якого готують рідке скло.

На заводі і було запропоновано виробляти бетон для будівництва автодоріг за унікальною технологією - із застосуванням рідкого скла в співвідношенні 8-12 відсотків в суміші.

Це, перш за все, здешевлює бетон на 15 відсотків, значно скорочує терміни застигання - треба не 28, а три-чотири дні, і збільшує термін стійкості бетонного покриття - до 14 років.

А ще - майже виключається знос шин, що підтверджено науково-дослідними випробуваннями.

Висновки і свої пропозиції з питання виробництва бетону з рідкого скла для будоб'єктів області та Запоріжжя готують проектувальники, виробники бетону і будівельники.

Зокрема, для розробки проектно-кошторисної документації треба побудувати кілометр такої бетонної дороги, на що погодилися вольняни.

Завершилася зустріч виїздом її учасників на вулицю Металістів. Найближчим часом тут почнуться будівельні роботи.

ПрАТ «Запоріжсклофлюс» на ринку України

За обсягом виробництва зварювальних флюсів та силікатів натрію ПрАТ "Запоріжсклофлюс" є лідером в Україні. За виробництвом скловиробів входить в число найбільш великих підприємств. ПрАТ "Запоріжсклофлюс" є єдиним в Україні підприємством з виробництва більшості зварювальних флюсів загального призначення і силікатів натрію.

Завод має унікальне обладнання для виробництва зварювальних флюсів новим способом - методом подвійного рафінування розплаву. Цей найбільш прогресивний спосіб варіння флюсів, захищений патентами, істотно поліпшив зварювально-технологічні властивості флюсів при збереженні сприятливого співвідношення якості до ціни.

Останні роки підприємство стабільно нарощує обсяги виробництва, скорочує енергоємність продукції, постійно проводиться модернізація виробництва, розробляються і впроваджуються нові технологічні процеси і види продукції.