Федерація роботодавців України презентувала Кліматичну платформу
11-01-2022

Федерація роботодавців України презентувала Кліматичну платформу

Її створено спільно із стратегічними партнерами Федерації – Конфедерацією промисловості Данії (Dansk Industri - DI) та New Democracy Fund.

Українському бізнесу потрібні «зелені» перетворення, для збереження конкурентоздатності, можливості розвитку, для того, щоб українці мали робочі місця в Україні з конкурентними заробітними платами.

Але українська промисловість, аби досягти екологічних нормативів і цілей, які ставить перед собою наша держава у питаннях «зеленого» переходу, потребує впровадження ефективного державно-приватного партнерства.

Від бізнесу - нових екологічних технологій та підходів. А від держави - сучасних механізмів державної підтримки.

Адже справедливий «зелений» перехід до екологічно безпечної економіки означає не лише покращення екології в будь-яку ціну, а й створення можливостей для розвитку бізнесу та економічного зростання.

Тож активно долучайтеся до формування екологічної політики України!

Під час візиту делегації ФРУ до DI минулого року ми вчергове переконалися, що датський успіх реалізації «зеленого» переходу - це тісне партнерство держави та бізнесу, у якому кожна зі сторін робить виважені кроки для досягнення спільної мети.

Наразі в Данії існують Кліматичні партнерства, що об'єднують «найбільших забруднювачів», зокрема: авіацію, будівництво, судноплавство та виробництво суден, енергоємну промисловість, внутрішній транспорт, харчову промисловість, АПК та інших.

Керують роботою партнерств власники великих датських компаній та/або СЕО, що є найбільш значимими для відповідного Кліматичного партнерства. В кожному з них працюють як представники бізнес-організацій, компаній, так і представники міністерств.

Робота таких партнерств забезпечує синергію «зеленого» переходу в Данії.

Кліматичні партнерства – це майдачики, де знаходять порозуміння у екологічних питаннях держава та бізнес.

Декарбонізація – це не просто виконання зовнішніх вимог, вона має починатися всередині країни та забезпечувати створення можливостей для економічного зростання.

І датська модель повністю це забезпечує.

Кліматична платформа ФРУ - це інструмент, який сприятиме реалізації партнерства між державою та бізнесом у питаннях «зеленого» переходу, консолідованому та солідарному захисту інтересів членів Федерація роботодавців України.

Базуючись на передовому європейському досвіді та нашому галузевому аналізі, разом маємо:

Кліматична платформа ФРУ дозволить: 

В планах ФРУ також:

Запрошуємо представників бізнесу активно долучатися до цієї роботи та спілкування, буде не лише корисно, а й цікаво!

КОНТАКТИ:

climate@fru.org.ua

+380 44 251-70-32

 

 © Усі права захищені. Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України“. http://www.sklo.kiev.ua/?mid=11&action=news_detail&new_id=1772