Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

Про Асоціацію
На главную Відправити листа
ПОШУК

Членство в Асоціації

     Учасниками АПСП «Скло України» можуть бути юридичні особи, які визнають Статут Асоціації і сплатили вступний внесок. Засновники Асоціації отримують статус Учасників з дня державної реєстрації Асоціації. Юридичні особи, які надалі вступають до Асоціації, отримують статус Учасників (членів Асоціації) з дня вступу в силу відповідного рішення Президента і сплати вступного внеску.

     Реєстр Учасників веде Виконавчий директор. Учасники зберігають повну самостійність, участь в Асоціації не накладає на учасників ніяких обмежень.  Ухвалення в Учасники здійснюється на підставі заяви затвердженої форми і письмового підтвердження визнання Статуту Асоціації. Учасники Асоціації мають право: брати участь в управлінні Асоціацією, подавати Президентові пропозиції, направлені на захист інтересів і вдосконалення діяльності Асоціації, користуватися інтелектуальними розробками і матеріально-технічними засобами, а також послугами, консультаціями і рекомендаціями, які надаються Асоціацією, отримувати інформацію про діяльність Асоціації. 

     Учасники зобов'язані: дотримувати вимоги Статуту і виконувати рішення загальних Зборів Асоціації; сприяти Асоціації в реалізації її завдань; платити членські внески,  не розголошувати конфіденційну інформацію Асоціації і/або Учасників,  не здійснювати дій, які протіворечат предмету і меті діяльності Асоціації, своєчасно надавати Асоціації по її запиту необхідну інформацію і дані, що не представляють комерційної таємниці, повідомляти про свою реорганізацію, зміну назви, адреси, керівників.  Заява на вступ до Асоціації може бути подана on-line по формі, що додається.

Он-лайн заявка на членство в Асоціації
* - Обов`язкові для заповнення поля


Версія для друкуВерсія для друку