Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Незабаром Львівська ізоляторна компанія - ЛІК облаштує новий цех

04-10-2021
Незабаром Львівська ізоляторна компанія - ЛІК облаштує новий цех

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на реконструкцію ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія" скловарного комплексу продуктивністю 50 т/добу склодеталей і модернізацію машинолінії для на вул. Зеленій, 301 у Львові.

Новий скловарний комплекс ізоляторної компанії облаштують на території підприємства, на земельній ділянці площею 7,3112 га, яка знаходиться у приватній власності і передбачена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.Висота нового цеху становитиме 9,4 метри, площа забудови складатиме 77,58 м², а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 12,82%.

Йде мовa про існуюче виробництво, пропонується оновити цех, збільшити його потужність, і, власне, модернізувати. Завдяки цій модернізації підприємство створить нові робочі місця.

Львівську ізоляторну компанію було створено на основі Львівського ізоляторного заводу, який було засновано у 1965 році. Ізоляторний завод був одним із найбільших виробників у світі відпаленого і загартованого скла.Продукція підприємства – різні типи підвісних, фіксаторних та стрижневих скляних ізоляторів електромеханічною міцністю від 40–400кН.У 2019 році в новий цех Львівської ізоляторної компанії інвестували більше 70 мільйонів гривень.