Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

12-й Міжнародний симпозіум з гутного скла у Львові відбудеться 2-12 жовтня 2022 року

10-02-2022
12-й Міжнародний симпозіум з гутного скла у Львові відбудеться 2-12 жовтня 2022 року

Михайло Бокотей запрошує всіх митців та шанувальників художнього скла на 12-й Міжнародний симпозіум з гутного скла у Львові, який відбудеться 2-12 жовтня 2022 року на базі Львівської національної академії мистецтв та Музею скла у Львові:

"Dear friends, despite all obstackles we are faced lately in this strange world, we are glad to announce the 12 International Blown Glass Symposium in Lviv. Hope to see you in Ukraine on October 2-12, 2022. In peaceful Ukraine!!!" -  поідомви завідувач кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв в особистому профілі на фейсбук. 

"Дорогі рузі, незважаючи на всі перешкоди, з якими ми стикаємося останнім часом у цьому дивному світі, раді оголосити про 12-й Міжнародний симпозіум з гутного скла у Львові. Сподіваюся побачити вас в Україні 2-12 жовтня 2022 року. У мирній Україні!"

Історія міжнародних симпозіумів гутного скла у Львові розпочалася 1989 р. завдяки ініціативі одного з піонерів міжнародного студійного руху на постсоціалістичному просторі А. Бокотея.

Симпозіуми відбуваються у Львові кожні три роки.

Художники, учасники симпозіуму, мають змогу працювати біля гутних печей з бригадою висококваліфікованих майстрів-гутників.

За результатами роботи відбувається виставка, а експоновані твори залишаються в дарунок місту. Участь у міжнародних симпозіумах гутного скла взяли понад 250 художників з 32-х країн.

Унікальна колекція зібраних композицій налічує понад 350 одиниць і зберігається у фондах Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького та Музею скла і є віддзеркаленням сучасного стану світового склярства.

Метою організаторів є створення музею скла з постійно діючою експозицією, а відтак — можливість експонувати у майбутньому повну колекцію результатів симпозіумів.