Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >

Сила Роду та Скла. Робочі династії скловиробників

15-11-2018

Кожна професія має своє свято. Для нас професія скловиробника, склодува - це щось більше, ніж просто робота. І 19 листопада – щось більше ніж професійне свято.  Це покликання, справа усього життя і любов до матеріалу, який мимоволі помічаєш на кожному кроці. Матеріал, яким милуєшся та із захопленням розповідаєш про нього щось цікаве своїм друзям: і про історію, і про технології, про новинки у світі скла, декоративні та функціональні життєнеобхідні вироби з нього.

 >>>

Я українка, Луганськ для мене - це Україна! У Києві відкрилася виставка декоративного живопису на склі Ірини Мезері

13-11-2018

У Києві відкрилася виставка декоративного живопису на склі Ірини Мезері. Експозиція "Кольорові монологи Ірини Мезері" проходить в Будинку актора.

 >>>

Цей чудовий День - 7 листопада! Вітаємо Олійника Дмитра Миколайовича із Днем народження!

07-11-2018

Дмитре Миколайовичу! Сьогодні - чудовий день у АПСП "СКЛО УКРАЇНИ" , Федерації роботодавців України, адже це можливість передати Вам усі  теплі слова, що накопичилися та наговорити заслужених компліментів. 

 >>>

Чи виживе вітчизняний бізнес у країні монополій

31-10-2018

Відсутність конкуренції – це зло, з яким необхідно боротися. І поки ця ситуація не зміниться, український бізнес, працюючи  в умовах світової конкуренції та вітчизняних монополій, продовжить втрачати позиції, а країна – людський потенціал.

 >>>

Ab InBev пропонує закарбувати своє імя в історії пивних пляшок

24-10-2018

Щоб зареєструватися та стати учасником конкурсу, достатньо натиснути відповідну кнопку («ПРИЙНЯТИ ВИКЛИК») і розповісти про своє рішення. Форум Challenge — простір для обміну думками та ідеями, створення команд зі схожими баченнями.

 >>>

Архів новин

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >