Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >

Рада обнулила ввізне мито на кальциновану соду

12-12-2017

Верховна Рада України знизила з 5,5% до 0% ввізне мито на кальциновану соду (карбонат динатрію), що використовується в хімічній, металургійній, скляній промисловості. Раніше кальцинована сода вироблялася на Кримському содовому заводі. Відповідну правку до Податкового кодексу України – внести відповідні зміни в закон «Про митний тариф» – запропонував народний депутат Юрій Вознюк.

 >>>

Ветропак Україна: постійні інвестиції в оновлення виробницвта

08-12-2017

Після 11 років безперервної роботи було модернізовано піч на "Ветропак Гостомельський Склозавод". Піч доведено до новітнього технологічного стандарту, вона є більш енергоефективною та має вищу плавкість.

 >>>

Європейська федерація скляної упаковки (FEVE) відзначає своє 40-річчя

08-12-2017

FEVE представляє індустрію скляної упаковки на міжнародному рівні з 1977 року, веде діалог з інститутами і агентствами з питань навколишнього середовища та охорони здоров'я, торгівлі та інших питань, пов'язаних з виробництвом скла. В своїх Інформаційних кампаніях FEVE розповідає споживачам, чому скло повинне бути їх першим вибором, коли йдеться про здоров'я, сім'ю та навколишнє середовище.

 >>>

Головний ідеологічний тренд для України – розвиток власної промисловості та захист національного ринку

06-12-2017

Розвиток української промисловості та захист національного ринку. Таким визначила головний ідеологічний тренд для України Президія Ради ФРУ, яка представляє власників великих промислових підприємств та керівників галузевих об'єднань бізнесу ключових для України секторів економіки.

 >>>

День Збройних Сил України

06-12-2017

Вітаємо усіх, хто не забув, що таке офіцерська честь, для кого Батьківщина - понаду усе. А захист її свободи і незалежності  - священний борг! Бажаємо тільки одного: повертайтеся додому живими і здоровими до своїх матерів, дружин та дітей.Кожен спокійний ранок, кожна безжурна хвилина - це все завдяки вам. Дякуємо!

 >>>

Архів новин

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >

                                                                                                                                                                                                               

usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com