Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК






usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >

Історія успіху починається з людських відносин. Скляний бізнес – не виключення

19-11-2019

У День працівника скляної промисловості поспілкувалися з Дмитром Олійником, президентом Асоціації підприємств скляної промисловості «Скло України», Головою Наглядової ПрАТ «Ветропак Гостомельський склозавод». Говорили про перспективи розвитку галузі скловиробництва в Україні, про те, яка підтримка потрібна склозаводам з боку держави, і чи відчувають підприємства галузі наслідки великої еміграції з України. Але розмову почали з особистого.

 >>>

Скловиробники назвали ризики підвищення тарифів на газ

11-11-2019

Україна може втратити зовнішні ринки збуту скла через прийдешнє подорожчання газу.
Затвердження нових тарифів на транспортування газу, які хоче встановити "Укртрансгаз", принесуть Україні більше мінусів, ніж плюсів. 

 >>>

Вітаємо Президента АПСП «Скло України» Дмитра Олійника із Днем народження!

07-11-2019

Шановний Дмитре Миколайовичу! Прийміть наші щирі вітання з Днем ​​народження! Любимо Вас і надзвичайно цінуємо! Пишаємося тим, що є частиною Вашої команди. Щастя, добра і досконалості в усьому!

 >>>

Vetropack Гостомель оголошує про оптимізацію виробничих потужностей

29-10-2019

Компанія Vetropack є одним із провідних європейських скловиробників, а український підрозділ є лідером із виготовлення та реалізації склотари на вітчизняному ринку. 

 >>>

Найбільш екологічна піч для варіння скла

25-10-2019

AGC Glass Europe запустила першу піч з кисневим горінням і попереднім підігрівом на заводі в Буссуа (Франція). Після трьох років повномасштабної експлуатації даної технології в Буссуа завод виконав і навіть перевершив свої завдання з охорони навколишнього середовища: викиди CO2, NOx і SOx були знижені на 15%, 83% і 34,5% відповідно. Крім того, піч споживає на 25% менше енергоносіїв. Ця піч є найбільш екологічною піччю для варіння скла в світі.

 >>>

Архів новин

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >