Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >

Карпатська Джерельна тепер у скляній пляшці

04-08-2020

Карпатська Джерельна - це природна мінеральна вода, видобута на глибині 90 м у едоторканно чистому регіоні Карпатських гір. Аби зберегти корисні властивості свого продукту, виробник обрав найбільш екологічно дружній варіант пакування – скляну пляшку преміум якості, реалізовану склозаводом Vetropack Гостомель.

 >>>

Керівництво ТОВ «Лисичанський склозавод» влаштувало повномасштабну екскурсію по скляному виробництву

24-07-2020

Під час екскурсії цехами заводу пройшлися майбутні хіміки, нафтохіміки, майстри скловаріння, будівельники і фахівці з нафтопереробки.Головне - дати дітям можливість для застосування своїх знань і умінь на майданчиках подібних виробництв не тільки в Лисичанську, а й в інших містах країни.Важливим є підтримка і сприяння держави в розвитку таких підприємств. Співробітникам заводу було приємно бачити, як молоде покоління цікавиться справою скловиробництва, адже праця на благо рідного міста в такі непрості часи - це і є прояв патріотизму.

 >>>

Без декорації немає колаборації!

21-07-2020

"Моршинська" – природний «діамант» українських Карпат і улюблена вода українців. Проект «Моршинська. Голос води» завоював 23 нагороди на різних конкурсах і фестивалях! Звичайно, основна заслуга в цьому належить креативній команді компанії IDS Borjomi Україна, декоратору скляної тари - харківській компанії "Данко Декор"  і великій групі талановитих музикантів і композиторів. За виготовлення пляшок для "Моршинської" відповідає склозавод в Гостомелі.

 >>>

Перевезення вантажів під контроль - сюжет телеканалу "Україна"

05-06-2020

42% скловиробів Україна продає в Європу. Бюджет за це отримує валюту. Чим дорожче перевезення залізницею, тим дорожчими стають вироби зі скла. 

 >>>

Glasstec переноситься! Виставка відбудеться, коли вирішальну роль гратиме не вірус, а матеріал - скло

04-06-2020

Наслідки пандемії Coronavirus Covid-19 торкнулися виставки Glasstec 2020 року, яку перенесено на червень наступного року. Промисловість і галузеві союзи підтримали таке рішення організаторів.

 >>>

Архів новин

1 · 2 · 3 · 4 · 5 >