Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

Фотоальбом
На главную Відправити листа
ПОШУКПривітання "ЛІК із запуском нового шихтоприготувального цеху

 

Версія для друку

Дмитро Олійник провів засідання Президії ФРУ на "Ветропак Гостомельський склозавод"

Члени Федерації роботодавців – відомі бізнесмени та виробничники - побачили, як народжується скло та вироби з нього.

Голова Ради Федерації та, як він шуткує, за сумісництвом, голова спостережної ради компанії «Ветропак Гостомельський Склозавод» Дмитро Олійник  запросив їх на екскурсію по найбільшому в Україні підприємству з виробництва тарного скла .

Завод є лідером не лише серед виробників, а й серед експортерів такої продукції.

Історія «Ветропак Гостомельський Склозавод» налічує 100-річний досвід виробництва скляної тари. Почалася вона ще у 1912 році, з 2006го завод належить до європейської групи компаній Vetropack. Він став восьмим у групі, інші заводи розташовані на території Швейцарії, Австрії, Чехії, Словаччини, Хорватії та Італії. 

Виробнича потужність підприємства - 667 млн. шт. пляшок на рік. Якщо поділити на 365, отримаємо понад 2 млн. штук на добу. Які йдуть як і на український ринок, так і на експорт.

Падаючі яскраві краплі скломаси - це майбутні пляшки. А ось і вони самі. Чомусь ще гарячі скляні пляшки надзвичайно красиві. І навіть ці чоловіки, які у своєму житті бачили багато виробничих процесів, зачаровано спостерігають за переливами гарячого скла та не можуть втриматися, щоб не сфотографувати

Тут випускають пляшки не тільки традиційних зеленого, коричневого і прозорого кольорів, а також кольору «кюве», відкриваючи нові можливості для виробників напоїв. Кількість асортименту постійно зростає.

Встановлено автомати контролю компаній-світових лідерів у цій галузі. Адже продукція склозаводу відповідає усім міжнародним стандартам якості.

У пляшках «Ветропак Гостомельський Склозавод» можна побачити продукцію як українських так і всесвітньо відомих торгових марок.

Підприємство та його керівники вкотре доводять – виробництво в Україні може бути успішним, продукція - якісною, а компанія – соціально відповідальною. Адже тут дбають не лише про прибуток, а й про своїх робітників, і про довкілля. Свідоме поводження з сировиною та енергоресурсами - важливий елемент стратегії розвитку компанії.  Для виготовлення скла компанія використовує максимальну кількість склобою. Тож, виготовляючи склотару, тут створюють додаткову вигоду на всіх трьох рівнях: економічному, соціальному та екологічному.

Члени Президії Федерації вирішили продовжити традицію проведення виїзних засідань на базі провідних виробничих компаній у регіонах. Адже їх досвід є вкрай важливим  для удосконалення роботи української промисловості та її відповідності світовим стандартам. 


 

Версія для друку

Версія для друку

Святкування 20 років АПСП "СКЛО УКРАЇНИ"

Версія для друку

Дмитро Олійник відвідав Львівську ізоляторну компанію

Під час поїздки західною Україною Голова Федерації роботодавців України, Президент АПСП "Скло України" Дмитро Олійник відвідав «Львівську ізоляторну компанію». Вона виготовляє скляні ізолятори, які на сьогодні використовуються енергетичними системами у більш ніж 30 країнах світу.

"ЛІК" – один із найбільших в Європi виробникiв низько- та високовольтних iзоляторiв iз загартованого та вiдпаленого скла. Компанія також забезпечує 70% попиту вітчизняного ринку та є єдиним підприємством-виробником скляних ізоляторів в Україні.

Виробництво продукції здійснюється на автоматизованих технологічних лініях, які дозволяють забезпечувати витримку високих технологічних параметрів та здійснення безперервного контролю якості.

Велика увага приділяється сертифікації продукції, яка проходить періодичні випробування у сертифікаційних центрах, лабораторіях, інститутах як вітчизняних так і закордонних.

«ЛІК» також має власну сучасну лабораторію, де є можливість проводити будь-які випробування ізоляторів.

Однак найбільшим та найціннішим здобутком компанії її директор Оксана Динік вважає великий, потужний, молодий колектив технічних спеціалістів. Також на підприємстві працює експертна група, яка складається з фахівців, що мають робочий стаж більше 40 років. Це спеціалісти із величезним технічним, технологічним та адміністративним досвідом.

Тут постійно займаються модернізацією виробництва, реконструкцією обладнання та оновленням приміщень на підприємстві.

 

Версія для друку