Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

Про Асоціацію
На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Діяльність
usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Діяльність Асоціації

 

Діяльність АПСП "Скло України" спрямована на розвиток вітчизняної скляної промисловості й відстоювання інтересів учасників Асоціації в області взаємодії з державними органами, обміну інформацією, участі в підготовці нормативних і законодавчих актів, у питаннях стандартизації, охорони навколишнього середовища, підготовки кадрів, науково-технічного співробітництва, інвестицій, міжнародних зв'язків, і інших питаннях скляної галузі.

Асоціація здійснила розробку пілотного проекту "Організація збору й переробки склобою в м. Києві й Київської області", підготувала й затвердила "Методичні рекомендації із планування, обліку й калькулюванню собівартості продукції (робіт, послуг) склопромисловості".

 

                     

 

АПСП "Скло України" увійшла в зону інтересів Мінпромполітики України із твердженням постійних заходів щодо контролю над зміною митних тарифів, внесених на вимогу країн-учасників Всесвітньої організації торгівлі.

Розроблений проект "Положення про несумлінного партнера" у відповідності зі ст.33 Закону України "ПРО захист від несумлінної конкуренції". Разом з Костопольским відділенням Технічного коледжу Національного університету водного господарства й природоиспользования й ЗАТ "Костопольский завод скловиробів" розроблено й затверджено початкову документацію по підготовці кваліфікованих працівників спеціальності "оператор склоформуючих машин" у професійно-технічних установах.

З метою поліпшення професійних взаємозв'язків між працівниками як самої скляної галузі, так і працівників галузей, які тісно з нею співробітничають. Асоціацією було проведено: ІІ-гу Міжнародну Конференцію "Склотара XХІ-Київ", виставки: "Укрсклопром-1999", "Укрсклопром-2001", "Укрсклопром-2003", турніри по більярду й футболу, змагання з рибного лову між командами підприємств-членів АПСП "Скло України".

АПСП "Скло України" веде розробку заходів зі споживачами склотари з метою формування вимог до внутрішніх стандартів для підвищення конкурентоспроможності вітчизняних скляних підприємств. Асоціація готовить заходи щодо зміни податкового законодавства для підприємств скляної промисловості убік сприяння професійної діяльності.

 

                       

 

Приводяться у відповідність із вимогою ЄС і СОТ ДСТУ, ТУ й інші нормативні документи, пов'язані з виробництвом стекла. Розробляються й готуються пропозиції по установі Почесного звання "Заслужений працівник скляної промисловості України" і Почесного знака "Почесний склороб України" разом з Міністерством промислової політики України.

АПСП "Скло України" бере участь у моніторингу ринку склотари й листового скла.
Діяльність Асоціації спрямована на визнання скляної промисловості однієї із пріоритетних і на просування скла як найбільш інноваційного й екологічного продукту.

Версія для друку