Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Як імпортувати обладнання для власного виробництва на території України та розстрочити при цьому імпортний ПДВ?

03-04-2018
Як імпортувати обладнання для власного виробництва на території України та розстрочити при цьому імпортний ПДВ?

У Федерації роботодавців за участі представників бізнесу та провідних фахівців Міністерства фінансів і Державної фіскальної служби відбувся круглий стіл "Як імпортувати обладнання для власного виробництва на території України та розстрочити при цьому імпортний ПДВ?".

Нагадаємо, у лютому Кабмін запровадив механізм розстрочки зі сплати ПДВ при імпорті обладнання для власного виробництва на території України. ФРУ брала активну участь у розробці та доопрацюванні документу. Адже головна мета цього механізму - створення сприятливих умов для оновлення основних фондів українських підприємств та створення нових робочих місць.

Для отримання розстрочення сплати податку на додану вартість необхідно подати до митниці заяву, до якої, окрім документів, передбачених статтею 335 Митного кодексу України, додаються: бізнес-проект із зазначенням технологічного процесу з економічними розрахунками та очікуваних результатів діяльності та, за наявності, висновки державних органів, експертних установ, технічні умови, технічна документація, документи, що підтверджують наявність виробничих потужностей, приміщень. Митниця ДФС приймає рішення за результатами розгляду заяви протягом 10 робочих днів із дати її надходження.

Якщо до розстрочення заявлено суму податку понад 1 млн. грн., то рішення приймається за погодженням із Головою ДФС протягом 25 робочих днів. Учасники круглого столу обговорили всі аспекти процедури отримання рішення митниці на розстрочення ПДВ. Вони змогли поставити проблемні питання, з якими стикалися на практиці, та отримали відповіді на них від фахівців Мінфіну, ДФС та ФРУ. Тож цей захід Федерації став певною мірою практичним зайняттям для бізнесу.

Також домовились, що підприємці надаватимуть ФРУ інформацію щодо виявлених проблем та ускладнень в отриманні рішення за результатами практичних звернень до органів ДФС. Після вивчення та узагальнення наданої інформації Федерація роботодавців України в разі необхідності буде ініціювати внесення змін до відповідних нормативних актів.