Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Група Ветропак оприлюднила Звіт сталого розвитку за 2017 рік

05-04-2018
Група Ветропак оприлюднила Звіт сталого розвитку за 2017 рік

Сталий розивток є пріоритетом Vetropack, тому четвертий рік поспіль Група оприлюднила звіт, в якому інформує своїх ділових партнерів, клієнтів і широку громадськість щодо своєї економічної, соціальної діяльності та щодо захисту навколишнього середовища.

Vetropack Group є одним з провідних виробників скляної упаковки для харчової промисловості в Європі. Заводи групи знаходяться в Швейцарії, Австрії, Чехії, Хорватії, Словаччині, Україні та Італії.

Стандарти якості та обслуговування забезпечують економічний успіх

Протягом багатьох років Група приділяє особливу увагу сталому управлінню фінансами. Ключовими елементами стратегії є гнучкий підхід до вимог клієнтів та  готовність інвестувати в технології для підвищення якості продукції та ефективності виробництва. У 2017 році європейський ринок охарактеризували зріст попиту та збільшення обсягів виробництва. В основному це пояснюється величезною популярністю європейських вин і пива за межами самого континенту, що стимулювало експорт і викликало зростання попиту на скляну упаковку.

Захист навколишнього середовища

Група «Ветропак» працює згідно концепції «Cradle-to-Cradle» - «від колиски - до колиски». Це концепція, заснована на ідеї безвідходних систем виробництва, що не завдають шкоди навколишньому середовищу. Іншими словами, система Cradle-to-Cradle пропонує промисловості перейти на безвідходну діяльність, в рамках якої необхідно максимально ефективно використовувати природні ресурси, готові речовини та матеріали, та підтримувати безперервність їх циклу. Така система покликана захищати та збагачувати навколишнє середовище, зменшуючи вплив на екологію.

Велика увага приділяється технологіям, проценту склобою, логістиці та видам транспорту. У 2017 році вдалося частково перейти на транспортування склотари залізницею, скорочуючи тим самим кількість поїздок на вантажівках.

У 2017 році частка переробленого скла, що була використана для виробництва зеленого скла, складала 67 відсотків, тоді як тара бурштинового кольору та прозора складалася з 48 відсотків і 43 відсотків використаного скла відповідно. На  деяких  склозаводах групи склобій складає до 83 відсотків сировини. Середній показник становить 53 відсотки. В цілому в 2017 році було витрачено 2 482 ГВтч енергії.

Навчання та освіта працівників

У 2017 році у було відкрито навчальний центр для підготовки фахівців, де працівники заводів Групи можуть пройти навчання усіх етапів роботи на гарячому кінці.  

Опитування співробітників проводилося на заводах у Кремсмуншері, Пьохларн, Б’юлах та Сент-Прекс наприкінці 2016 року. Дослідження показало високу привабливість культури на робочому місці.

У 2017 році Ветропак провів опитування клієнтів у Хорватії, Швейцарії та Австрії. Позитивний зворотній зв'язок продемонстрував незмінно високий рівень задоволеності клієнтів та надав можливість з’ясувати, які серії продукції клієнти хотіли б розширити.

Врахування думки клієнтів є вирішальним фактором розвитку Групи Ветропак.

Звіт про сталий розвиток Групи Ветропак доступний онлайн