Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Гродненський склозавод з покупкою заводу в Єлізово розширить лінійку продукції

13-04-2018
Гродненський склозавод з покупкою заводу в Єлізово розширить лінійку продукції

ВАТ "Гродненський склозавод" придбало комплекс СЗАТ "Склозавод Єлізово" площею близько 45 тис. кв.м на аукціоні за Br 36 млн, із залученням кредитних коштів.

Єлізівське підприємство раніше було визнано банкрутом, і його майновий комплекс виставили на продаж.

Включення цього підприємства до складу Гродненського склозаводу дозволить розширити лінійку продукції.

Якщо в Гродно завод спеціалізуюється на виготовленні пляшкової тари, то в Могильовській області налагоджено виробництво скляних банок.

"Ми бачимо перспективи в розвитку скляної галузі в країні. Зараз в Білорусі споживається приблизно в два рази більше склотари, ніж виробляється. Тому нами планувалося розширення виробничих площ. Придбання працюючого підприємства з сучасним обладнанням і сильним кадровим потенціалом повністю укладається в стратегію розвитку  компанії ", - відзначили на склозаводі.

Крім того, на Гродненському склозаводі буде модернізовано лінію з виробництва візерункового скла поліпшеної якості. Близько $ 1 млн на це інвестує російське ТОВ «Тритон», що стане основним покупцем продукції - візерункове скло з Гродно буде використано для виробництва душових кабін. Таке скло використовується також при виробництві меблів, для промислового, тепличного скління, тому воно буде затребуване на внутрішньому і зовнішньому ринках. Гродненський склозавод, заснований в 1922 році, виробляє тару з зеленого, оливкового і безбарвного скла, а також випускає ексклюзивну тару. Підприємство співпрацює з найбільшими в Білорусі споживачами скляної упаковки. Склозавод завершив 2017 рік з рентабельністю близько 8%.