Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

У Київській області планують збудувати перший в Україні завод з виробництва флоат-скла

07-10-2019
У Київській області планують збудувати перший в Україні завод з виробництва флоат-скла

 

У Київській області буде побудований перший в Україні завод з виробництва флоат-скла. Повідомляє «Бізнес-Цензор».

Загальний обсяг інвестицій складе 300 млн євро, а запланована потужність виробництва  - 600 тонн на добу.

На даний момент сировина для виробництва скла експортується з України, а імпортується вже готова продукція.

"Вся сировинна база знаходиться в Україні, головний компонент - кварцовий пісок - планується поставляти з "Новоселівського ГЗК " в Харківській області. Склад сировини з цього кар'єра повністю підходить для нашої технології виробництва. На даний момент питання постачання сировини відпрацьовано повністю."  - говорить ініціатор та керівник проекту Олександр Моляка. Потреба України в склі - колосальна, але  станом на сьогодні у нас не виробляється жодного квадратного метра. Велика частина імпортного скла йде в Україну з РФ. Тому зараз є реальний шанс зробити своє виробництво в Україні і не залежати від інших країн, додає він.

Замовником будівництва і власником активів в Україні буде українська компанія, тобто це прямі інвестиції в країну.

У будівництві заводу буде задіяно близько 700 осіб. Після запуску в експлуатацію на виробництві працюватиме 200 чоловік. З урахуванням обслуговуючого персоналу, кількість робочих місць складатиме 300 осіб.

Потужності заводу дозволять практично повністю покрити потребу України в склі і ще деяку частину продукції відправляти на експорт. Згідно з попередніми розрахунками, експорт продукції заводу складе не менше 30% загального обсягу виробництва.

Основною продукцією заводу будуть енергозберігаючі стекла всіх типів, архітектурне скло, стекла для сонячних батарей, побутової техніки, електроніки, автомобільні, тоновані, ламіновані і загартовані стекла.

Будівництво заводу планується завершити за 24 місяці. А сама дата початку будівництва заводу буде визначена після того як на 100% буде сформований пул учасників проекту.

За словами Моляки, на даний момент місця для участі ще є, але переговори вже ведуться з різними інвестфондами, в тому числі і зі Швейцарії.

"Ми працюємо з різними інвестиційними фондами, наприклад швейцарськими. І поки місця для участі в нашому проекті ще є. Тому остаточна дата початку будівництва заводу буде визначена після того, як пул інвесторів буде сформований на 100%. Наші американські партнери вже офіційно підтвердили свою участь. є пропозиції від різних потенційних інвесторів, ми зараз предметно обговорюємо деталі та умови інвестицій і позик", - пояснив бізнесмен.