Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

Директора Вераллія Україна Даніеля Саксіка запросили долучитися до інвестиційної ради Рівненської ОДА

16-01-2020
Директора Вераллія Україна Даніеля Саксіка запросили долучитися до інвестиційної ради Рівненської ОДА

Cьогодні потужний склозавод у м. Зоря, що входить до групи компаній Verallia, відвідав голова Рівненської ОДА.  З генеральним директором Даніелем Саксіком обговорили основні напрямки роботи підприємства, оглянули виробничі потужності і поспілкувалися про подальшу співпрацю.

Центральний офіс Verallia знаходиться у Франції, а ПрАТ "Вераллія Україна"  є одним з провідних виробників скляної тари в Україні, і займається не лише внутрішнім продажем продукції, а й її експортом в понад 15 країн світу.

Голова Рівненьскої ОДА Віталій Коваль відзначив, що Verallia  - це один з тих інвесторів, які  повірили в Україну і зокрема в Рівненську область. Вони розвивають не лише підприємство, а й створюють нові робочі місця, щоб повернути людські ресурси з-за кордону.

Кожного дня понад 600 працівників виготовляють екологічно чисту скляну упаковку. На підприємстві  витрачають кошти не лише на нове обладнання, а й на безпеку та бережливе ставлення до довкілля.

Керівництво області вразили масштаби склозаводу і тим, як Вераллія Україна дбає про навколишнє середовище. Метою зустрічі було налагодженя діалогу між бізнесом і владою, обговорення шляхів подолання трудової міграції та стверення умов, за яких  люди захочуть повернутися на Рівненщину. Іншою важливою темою зустрічі стала проблема підготовки кадрів для скловиробництва. 

Наприкінці зустрічі Віталій Коваль запросив Даніеля Саксіка долучитися до роботи інвестиційної ради, яку нещодавно створили при облдержадміністрації.

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація