Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

Застосування скла
На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Будівництво
usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Будівництво та архітектура

      Протягом століть складаються художньо-стилістичні особливості українського скла: збагачуються художні форми й асортимент виробів, розширюється технологічні можливості, підвищується загальна культура склоробства. Останнім часом спостерігається значний розквіт цього виробництва. Такі фірми як, "Технолуч",  Попаснянський склозавод, ТОВ Світловодськ завод "Скло", ТОВ "Північ Скло" та Львівська екпериментальна кераміко-скульптурна фабрика приділяють основну увагу таким критеріям, як художня цінність, прийнятна ціна та можливості збуту. Вони працюють з цілою низкою покупців з багатьох країн, для яких є постачальниками продукції світового класу.       Наприклад, на Львівській екперементальній кераміко-скульптурній фабриці художнє скло репрезонтоване творами  кращих львівських художників, яким притаманна досконалість форм і віртуозне застосування техніки гранування, мініатюрна пластика з склодроту й експерементальними композиціями зі скла та кришталю. У виробництві й формуванні мистецьких якостей сучасного скла важливу роль відіграють, також, і, київські художники.  Майже 120 років існував Київський завод художнього скла  (нажаль, зараз завод закритий).    

Сучасне вітражне мистецтво засвоїлося на грунті місцевих традицій і набуло своєрідного  національного забарвлення. Художники реагуючи на суспільні та культурні потреби, зуміли поєднати їх із українськими традиціями, досягаючи органічного, глибокого синтезу, але ж в той самий час, за прикладом Європи,  приділяється увага  до простоти і абстракції, та намагання надати вітражу дизайнерську функцію, інтенсивно звівши його в громадські та житлові будинки.

Сучасний інтер'єр неможливо представити без вітражів. Вікна, двері, шафи-купе, гардеробні системи, міжкімнатні перегородки, стелі, сходи, стіни, ширми, світильники, дзеркала і багато що іншого, декоровані вітражем, роблять Ваш інтер'єр неповторним, особливим.          

ТОВ "Північ-Скло" - фірма, що спеціалізується на виготовленні вітражів і декоративного скла. Також ООО "Північ-скло" пропонує устаткування і матеріали для виробництва вітражів і декоративного скла. 

Будучи офіційним дистриб'ютором компанії "CREATIVE RESINS INTERNATIONAL" (CRI) в Україні, ТОВ "Північ-Скло" виготовляє вітражі, по технологіях і з матеріалів CRI, що гарантує високу якість і довговічність виробів, а широке використання автоматизованих систем у виробництві, робить наші вироби доступними за ціною.

Фірма «ПІВНІЧ-СКЛО» — офіційний дистриб'ютор компанії «CREATIVE RESINS INTERNATIONAL» (CRI) в Україні.

Компанія «CRI» впродовж останніх 20 років є лідером технологій виготовлення декоративного скла, які поширені і діють в більш ніж шістдесяти країнах світу. Тепер ці технології стали доступними в Україні.

Компанія «ПІВНІЧ-СКЛО» представляє на ринку України новітні полімерні матеріали, які виготовляються у Великобританії, США, Іспанії та інших країнах світу, автоматизовані системи для їх нанесення і технології виготовлення декоративного скла. 

У 2006 р. попит на внутрішні перегородки, підлоги і стійки з скла виріс більш ніж в 2 рази, такі темпи зростання збереглися і в 2007 р. З цих самих  причин минулого року різко зріс попит на інтерьерне скло, використовуване в оформленні офісних і торгових приміщень, а також для виготовлення меблів. 

Фірма «Технолуч» проводе і встановлює алюмінієві конструкції будь-якої складності: від вхідних груп і вітрин до фасадних конструкцій, зимових садів і куполів.

Виробництво здійснюється з різних матеріалів і грунтується в першу чергу на побажаннях замовника. Скління може бути теплим, холодним, з невидимим несучим профілем, на основі металокаркаса і без нього. 

Широта можливостей вживаних матеріалів і використовуваного найсучаснішого устаткування дозволяє втілити в життя
найфантастичніші архітектурні концепції.

За останні два-три роки попит на будівельне скло явно випереджає пропозицію, і об'єми вітчизняного ринку щорічно збільшуються на 20-30%.

Версія для друку