Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

Закликаємо всіх представників бізнесу протистояти "кошмаренню" бізнесу!

05-05-2023
Закликаємо всіх представників бізнесу протистояти

Вже другий тиждень ми замість інвестицій, промисловості, створення робочих місць б’ємося, щоб Україна не програла війну на економічному фронті через те, що силовики та правоохоронці «кошмарять» бізнес замість розслідування воєнних злочинів та викриття колаборантів. На жаль, ми сьогодні змушені констатувати: і у 2022 році, і в поточному маємо сотні таких прикладів.

Найбільш кричущій із останніх - історія, коли Голова Ради Федерації роботодавців України та Президент АПСП «СКЛО УКРАЇНИ» Дмитро Олійник, його партнер - інвестиційний банкір Ігор Мазепа, члени їх родин та партнери стали жертвами тиску силовиків для вирішення господарського спору двох компаній на користь однієї зі сторін.

Силові структури дуже зацікавились майновими суперечками між двома приватними компаніями. Настільки, що влаштували цілий штурм за ініціативою приватної компанії.

Було створено слідчу групу з 23 осіб, призначено 8 прокурорів і організовано штурм із задіянням ще 50 поліцейських. Усі ці люди отримують зарплату з бюджету. І ці немаленькі кошти мали піти на щось корисне, наприклад, на озброєння для ЗСУ. Але їх витратили на пересічну господарську справу.

Штурмова бригада силовиків, десятки людей проникли в оселі, вилучили техніку, документи та, попри ухвалу суду, особисті легально отримані (що було підтверджено декларацією Дмитра Олійника) кошти, які мали бути незабаром інвестовані у відбудову підприємства на Житомирщині (ТОВ «Дубовий Гай») яке постраждало від авіаударів на початку російського вторгнення, реалізацію проекту в Бучі – йдеться про Науково дослідний інститут післявоєнної реабілітації та протезування з об‘ємом інвестицій $ 22 млн.

Звернулися до

Офіс Генерального прокурора

- Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики

Тимчасова спеціальна комісія з питань захисту прав інвесторів

Рада бізнес-омбудсмена

- Народних депутатів та бізнес-об’єднань

та закликали розглянути ситуацію щодо незаконного вилучення грошових коштів сумлінного платника податків та інвестора за допомогою правоохоронних органів, дати їй належну оцінку та на цьому й інших прикладах тиску на бізнес, яких ми, на жаль, спостерігаємо дедалі більше, вжити заходів, які б дозволили раз і назавжди покласти край таким випадкам.

Маємо вирішити це питання на системному рівні!

Дякуємо всім небайдужим підприємцям та колегам за підтримку та публічне розголошення. Десятки тисяч коментарів та сотні репостів свідчать про те, що доброчесний український бізнес зможе об’єднати зусилля, щоб зміни ситуацію відносин бізнес/правоохоронці.

Закликаємо всіх представників бізнесу та бізнес-об’єднань приєднуватися до нашої ініціативи!

Ми обов’язково переможемо і обов’язково знищимо традицію «кошмарення» бізнесу та неповаги до його представників!