Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Відправити листа
ПОШУК

Останні новини

4 випадки, коли в інтер'єрі потрібно використовувати ламіноване скло

06-10-2017
4 випадки, коли в інтер'єрі потрібно використовувати ламіноване скло

Коли мова йде про безпечні скла, як правило, є два варіанти, які широко використовують сучасні архітектори та дизайнери: загартоване скло та ламіноване.

Звичайно, армоване скло також класифікується як безпечне, завдяки своїй високій протипожежній стійкості, проте в останні часи його використовують все рідше, оскільки на ринку його витісняють більш сучасні матеріали.

Усі вищезазначені види скла мають свої індивідуальні переваги.

Загартоване скло є в чотири-п'ять разів  міцнішим, ніж стандартне випалене. Воно є термічно стійким,  при розбитті розбивається, а скоріше  - розсипається повністю на дуже дрібні й відносно негострі скельця. Проте, після того, як лист скла було загартовано, його неможливо розрізати або просвердлити,оскільки воно трісне.

Ламіноване ж скло має  пластиковий шар, який міцно скріплює два зовнішніх листи скла. Це є подвійною перевагою, оскільки під час пошкодження ламінованого скла не залишається дрібних скелець, а площа, засклена ламінованим склом, залишатиметься закритою, навіть, якщо скло розіб’ється.

Загартованому склу часто надають більшу перевагу, ніж ламінованому, оскільки воно більш доступне. Проте є цілий ряд проектів, де найкращим варіантом є ламіноване скло.

Вітрини та зовнішні скляні двері

Усе скло, що знаходиться повністю або частково під порогом нижче 800 мм (або нижче 1500 мм у дверних отворах) повинно бути безпечним.

Для комерційних об’єктів , таких як магазини або двері, що як правило, не активно використовуються в нічний час, рекомендується використовувати  багатошарове скло для будь яких зовнішніх вікон або дверей яке є нижче, ніж поріг.

Верхнє скління

Захисне скло повинно бути використаним для усіх верхніх систем скління: світлових люків, скляних навісів, стель, скляних балюстрад, фасадів та склопакетів.

Британський стандарт BS 5516 Part 2 вказує, що до вистоти  5 м над рівнем підлоги можна використовувати загартоване або ламіноване скло.

Від 5 до 13 м над рівнем підлоги загартоване скло повинно бути не товщим 6 мм і мати площу не більшу 3 м², в іншому ж випадку необхідно використовувати багатошарове скло.

Будь яке верхнє скління, що вище 13 м від землі – повинно бути з ламінованого скла.  Оскільки, якщо воно розіб’ється на висоті 13 м і вище, осколки летітимуть вниз та серйозно пошкодять усе, що опиниться у зоні падіння скла.

Підлоги із скла

Скляні підлоги майже завжди роблять із ламінованого скла, при цьому  його зміцнюють або роблять теплотривким.

Теплотривке скло не класифікується як безпечне, воно приблизно в два рази міцніше випаленого скла. При розбитті його заміна є дешевшою, ніж загартованого, і великі фрагменти скла будуть утримуватися в рамі краще, ніж у загартованого.

Скляні перегородки

Усі скляні перегородки повинні бути виконані із безпечного скла, загартованого чи ламінованого.