Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


Хмарка тегів

Останні новини

Іранське скло освоює глобальний ринок

09-02-2018
Іранське скло освоює глобальний ринок

Іранські виробники активно освоюють світовий ринок скла, приділяючи особливу увагу новим технологіям.
Іран освоїв технології нанесення зберігаючого тепло та мультифункціонального покриттів, що дозволяє йому конкурувати в сегменті високоякісного скла. Іракські виробники флоат-скла мають у своєму розпорядженні 15 виробничих майданчиків в країні та за кордоном, що дозволяє здійснювати поставки в країни чотирьох континентів - Євразії, Африки, Північної та Південної Америки.

Іранське скло просуває бренди Eco Gold, Eco Bronze, Eco Blue і Eco Silver, що розрізняються відтінками покриттів.

Ключовим ринком для Ірану явлется Індія. Петицію про введення мит підписали Saint Gobain India, Gold Plus Glass Industry і HNG.

Головні козирі іранських виробників - низька в порівнянні з європейською вартість праці (а отже, і виробництва) і зручне географічне положення з точки зору поставок в країни Азії та Африки.

На експорт йде близько 30% виробленого флоат-скла, оскільки внутрішнє споживання значно відстає від виробництва. Скоротити виробництво досить складно - печі не можуть бути відключені, інакше скло в них застигне і виведе обладнання з ладу. Для зупинки обладнання потрібно законсервувати. Тому будь-які коливання попиту викликають серйозні труднощі.

Нарощування експорту і вихід на зовнішні ринки в останні роки пов'язаний з частковим скасуванням санкцій: у 2015 році США дозволила третім країнам торгувати з Іраном.