Українська
Українська
Русский
Русский
вул. Новозабарська 2/6,
м. Київ, 04074, Україна

Тел./Факс: (044) 501 90 44,
(044) 430 35 58

e-mail: office@sklo.kiev.ua

На главную Карта сайту Відправити листа
ПОШУК


usetrans.com sovvetik.ru nh-realarena.com Хмарка тегів

Останні новини

«Фірма Старт» - з думкою про майбутнє

21-01-2021
«Фірма Старт» - з думкою про майбутнє

Виробничо-торгівельне підприємство «Фірма Старт» розпочало свою роботу 15 вересня 1988 року. З першого дня основною діяльністю залишається виготовлення різноманітних ємностей зі скла.

Спочатку це були скляні комплектуючі для фар та світильників, а також декоративні пляшки. Продукція розповсюджувалася на території всього СРСР і навіть відправлялася до Польщі.

За 33 роки існування невеличкий завод став провідним виробником у своїй галузі та добре відомим поза межами України.

З моменту створення й до сьогодні компанія пропонує якісну продукцію, стабільну співпрацю та індивідуальний підхід до кожного замовлення, поєднуючи сучасний дизайн з традиціями українського гутництва.

У 1997 – вихід на європейський ринок

У 1997 році ВТП «Фірма Старт» розпочало свою співпрацю із європейськими замовниками. Зокрема, бельгійська компанія «Henry Dean», що була найбільшим у Європі оптовим продавцем декоративних скловиробів, зацікавилася можливостями львівського підприємства й дала попереднє завдання на виготовлення зразків продукції.

Якість отриманих виробів задовольнила сподівання Клієнтів і підприємство отримало велике замовлення на поточне виробництво товару: вази, тарілки, тортівниці, пляшки, підсвічники тощо.

Після бельгійської ««Henry Dean» компанією зацікавилися й інші іноземні покупці. Через дистриб’юторські мережі клієнтів продукція ВТК «Фірма Старт» потрапила на ринки Америки, Азії, Близького Сходу та Австралії.

2000 рік - Міжнародні перевезення

У 2000 році ВТП «Фірма Старт» виходить на ринок міжнародних автомобільних перевезень. Тоді був придбаний перший магістральний тягач із причепом для великих обсягів вантажу, що надало нові можливості для експорту. Підприємство забезпечило собі вигідні контракти та репутацію надійного партнера, який має авторитет у своїй галузі та здатний досягати поставлених цілей. Транспорт використовується не тільки для доставки власних товарів, але і для надання транспортних послуг для українських та закордонних компаній.

2006 рік - Новітнє обладнання

Наступна знакова подія для підприємства відбулася у 2006 році, коли «Фірма Старт» закуповує в Італії та імпортує до України унікальне обладнання, яке дозволяє перейти на якісно новий рівень виробництва. Такі зміни були продиктовані потребами та реаліями сучасного світу. Впровадження новітніх технологій є запорукою успіху та умовою для подальшого розвитку компанії. Зміна підходів, готовність до інновацій та вдосконалення техніки допомагають підтримувати конкурентоздатність продукції та йти в ногу з часом, що не менш важливо для такого традиційного промислу, як гутництво.

2013 рік - Внутрішній ринок

На внутрішньому ринку України компанія теж досягла значних успіхів, хоча експорт продовжує складати орієнтовно 90 % всієї діяльності ВТП «Фірми Старт».

У 2013 році підприємство розпочало виготовляти пресовані скляні вироби. Знову було придбане дороге імпортне устаткування, що дозволило значно знизити собівартість і в багато разів збільшити кількість готової продукції. Усі пресовані скловироби продаються на вітчизняному ринку. Пізніше, у 2015 році, було розроблено та запущено у виробництво лінійки тонкостінних ваз і циліндрів, які також знайшли свого українського покупця.

Зразки  виробів демонструються в Музеї Сучасного Мистецтва у Нью-Йорку. За роки існування завод освоїв виробництво близько тисячі (!) найменувань виробів з гутного скла.

Продукція виготовляється за індивідуальними кресленнями або зразками замовника; належить до групи виробів, що не мають шкідливого впливу на здоров'я людей та вигідно відрізняються своєю екологічністю чистотою.

Політика ВТП "Фірми Старт" направлена ​​на виробництво конкурентоспроможної продукції зі скла та постійне покращення якості.

Контактні дані підприємства: 

Адреса: м.Львів,  вул. Грабовского 11

Телефони:  +38 (032) 261-47-97, +38 (032) 294-97-37, +38 (050) 867-94-42